Sport

Seznamy
Tenislife - internetový a kamenný obchod - tenisové rakety, míčky, bagy, squashové rakety, badminton, Vážení zákazníci, rádi Vás uvidíme v naší kamenné prodejně, kde Vám poradíme s výběrem rakety ať již tenisové, squashové či badmintonové.
https://www.tenislife.cz/
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Jul 6, 2020) :: Detail zápisu
Každoročně na přelomu srpna a září se 128 nejlepších tenistů a tenistek utká o jednu z nejslavnějších a nejuznávanějších tenisových trofeji - o vítězství na US Open. Sledujte průběh turnaje online.
http://us-open.live-skore.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Jun 21, 2016) :: Detail zápisu
La Vuelta je třetí nejslavnější cyklistický etapový závod, který spolu s Giro d Italia a Tour de France patří mezi závody Grand Tour. Zde se dozvíte všechny informace o tomto skvělém závodu.
http://la-vuelta.live-skore.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Jun 15, 2016) :: Detail zápisu
Neseďte doma, udržujte se stále v kondici. Najděte si sportovní centrum ve vašem okolí. Pomůžeme Vám najít nejlepší sportoviště s vaším oblíbeným sportem ve vašem městě.
http://www.zasportuj.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Dec 9, 2015) :: Detail zápisu
Mistrovství světa v ledním hokeji 2015 v České republice, které se koná v Praze a Ostravě je fanoušky dlouho očekávaná sportovní událost. Sledujte s námi online výsledky jednotlivých zápasů.
http://ms-hokej-2015.live-skore.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Apr 21, 2015) :: Detail zápisu
Aktuální tenisové výsledky z French Open naleznete na webu french-open.live-skore.cz. Výsledky mužské i ženské dvouhry, mužské, ženské i smíšené čtyřhry můžete sledovat v našem livescore.
http://french-open.live-skore.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Mar 24, 2015) :: Detail zápisu
Live-skore.cz vám přináší aktuální live výsledky a také detailní tabulky jednotlivých soutěží a statistiky. Pokrýváme tisíce sportovních soutěží. Kliknutím na vybraný sport zobrazíte dnešní zápasy.
http://live-skore.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Mar 21, 2015) :: Detail zápisu
Víte, kde a kdy startuje letošní ročník Giro d´Italia? Jaké vrcholy a horské průsmyky budou letos závodníci zdolávat? Odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte na našem webu věnovaném Giro d´Italia.
http://giro-d-italia.live-skore.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Mar 18, 2015) :: Detail zápisu
Jsme sdružení zabývající se adrenalinovými sporty, tandemovými seskoky,výcvikem parašutismu. Připravujeme kurzy, nejrůznější kulturní akce, expedice a setkání pro naše členy i širokou veřejnost. Dokážeme Vám zprostředkovat neuvěřitelné zážitky.
http://www.lsd-trip.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Sep 20, 2013) :: Detail zápisu
Trikke TECH, INC. je Americko-Brazílska spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2001 a hneď v roku 2002 sa stala najinovatívnejšou značkou roka. Spoločnosť navrhuje 3-bodové naklápacie elektrické a mechanické trojkolky.
http://www.trojkolka.sk
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Jul 29, 2013) :: Detail zápisu
Zápis do tohoto katalogu je ZDARMA.
Pokud chcete zaregistrovat do více než 500 katalogů za nejnižší ceny, můžete tak učinit zde: http://registracedokatalogu.org/
Statistika
Celkový počet zápisů: 14
Celkový počet kategorií: 0