Cestování, dovolená

Seznamy
Nabídka ubytování v italském Alpském středisku Livigno. Zažijte krásnou zimu a dosyta si zalyžujte v jedné z nejnavštěvovanějsích italských lyžařských lokalit s kilometry sjezdovek.
http://livigno.rezervuj.net
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Nov 24, 2016) :: Detail zápisu
Hotel MAS nabízí ubytovaní ve tříhvězdičkovém hotelu, dále širokou škálu kongresových služeb. Celková kapacita 150 lůžek. Pro ubytované hosty máme k dispozici zdarma krytý vyhřívaný bazén.
http://www.hotelmas.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Oct 28, 2016) :: Detail zápisu
Jsme skupina kamarádů, tvořena z bývalých i současných studentů oboru vietnamistika, kteří se rozhodli široké veřejnosti prohloubit povědomí o Vietnamu. Naše činnost zahrnuje psaní článků o skvostech z vietnamské kultury, historie a gastronomie, informujeme o aktuálním dění ve Vietnamu a vietnamské komunitě v ČR, organizujeme festivaly vietnamské kultury, nebo děláme exkurze s autentickými výklady do „Malé Hanoje“ v pražské Libuši.
http://www.sapatrip.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Oct 19, 2016) :: Detail zápisu
Letenky a jak na ně? Co je online letenka a jak na akční ceny letenek v konkurenci? Chcete se vyznat v letecké dopravě a letištích? Informace které Vám pomůžou, aby Vaše dovolená začala jako dovolená a ne horor
http://letenky.klanweb.cz/
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Jul 20, 2016) :: Detail zápisu
Poznejte kouzlo luxusu, klidu a odpočinku v samotném centru Ostravy. Apartmány Ostrava se nachází 500 metrů od Stodolní ulice a národní kulturní památka Dolní Vítkovice leží 3 km daleko.
http://www.apartmanyostrava.cz/
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Jun 15, 2016) :: Detail zápisu
Hotel U královny Elišky Hradec Králové poskytuje ubytování turistické a obchodní klientele, rodinám s dětmi a menším skupinám. Hotel rodinného typu s restaurací a wellness centrem je ideálním místem pro odpočinek.
http://www.hotelhradeckralove.cz
(Kliky: 1; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Feb 19, 2016) :: Detail zápisu
Levné ubytování nemusí být vždy ubytovna! Nabízíme levné a zároveň kvalitní ubytování v Inter hostelu v Liberci. Naše cena se neodráží na kvalitě. Především dbáme na spokojenost klientů a to od základu. Setkáte se zde s proškoleným a vždy usměvavým personálem.
http://www.interhostel.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Feb 18, 2016) :: Detail zápisu
Hotel Kampa Garden, otevřený v září 2005, je příjemný tříhvězdičkový hotel, který nabízí klidné ubytování přímo v srdci Prahy.
http://www.kampagarden.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Dec 15, 2015) :: Detail zápisu
Balaton patří k nejnavštěvovanějším letoviskům v Maďarsku. Důvod je jednoduchý - perfektní dovolenkový a turistický servis a množství atrakcí pro všechny věkové skupiny. Už jste byli na Balatonu?
http://balaton.rezervuj.net
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Oct 2, 2015) :: Detail zápisu
Rezervace dovolené v italské Lago di Garda online. Lago di Garda je oblíbené letovisko pro ůetní i zimní dovolenou. Můžete vybírat z nabídky desítek hotelů, apartmánů i soukromých poskytovatelů ubytování.
http://lagodigarda.rezervuj.net
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Sep 30, 2015) :: Detail zápisu
Zápis do tohoto katalogu je ZDARMA.
Pokud chcete zaregistrovat do více než 500 katalogů za nejnižší ceny, můžete tak učinit zde: http://registracedokatalogu.org/
Statistika
Celkový počet zápisů: 183
Celkový počet kategorií: 1