Zahrada

Seznamy
Jsme tým zahradníků a poskytujeme služby v oblasti zahradní architektury. Dokážeme vypracovat návrh a zahradu podle něj zrealizovat. Dále provádíme pravidelné údržby, řez ovocných dřevin a další odborné činnosti. Pracujeme zodpovědně a s radostí. Zakládáme si na poctivosti a individuálním přístupu.
http://zahradaprofesionalne.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Mar 13, 2016) :: Detail zápisu
Zabývám se opravou a servisem všech typů oken a dveří. Prodávám žaluzie C design a Max 25, okenní a dveřní sítě, kliky. Montáž přídavných okapniček na křídla eurooken, atd. Praha a Střední Čechy.
http://www.burysek.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Jul 13, 2015) :: Detail zápisu
Semmelrock stein design dlažby a.s. vyniká kvalitou, inovací a náročným designem. Nabízí venkovní dlažbu, betonové dlaždice, zdi, ploty, obrubníky, schody a zahradní architekturu. Chceme přispět ke kráse zahrady i celého města.
http://www.semmelrock.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Apr 8, 2015) :: Detail zápisu
Vyrábíme nejvíce nábytek pro děti, postele pro děti, dětské matrace a výrobky z USA, které nejsou nově v našich končinách k zakoupení. Dětská postel je dostupná v několika velikostech a také v několika barvách.
http://www.povleceni-do-postylky.eu/povleceni-do-postylky/
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Oct 1, 2014) :: Detail zápisu
Provádíme 3D vizualizace zahrad, parků, zahradně-architektonických prvků, návrhy koncepcí zahrad, krajinářských úprav, úprav veřejných a obchodního prostorů. Poskytujeme autorský dozor při realizaci záměru.
http://www.tomashorsky.cz
(Kliky: 7; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Sep 24, 2014) :: Detail zápisu
Zabýváme se prodejem a instalacemi automatických závlahových systému Toro a Hunter. Provozujeme e-shop a kamennou prodejnu v Brně s kompletním sortimentem pro zavlažování zahrad, parků, fotbalových a golfových hřišť. Realizace závlahových systémů.
http://www.zavlazovaci-systemy.net
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Jan 2, 2014) :: Detail zápisu
Specializací naší firmy je architektura zahrad, při níž využíváme našich dlouholetých zkušeností. Architektura zahrad naší firmy zahrnuje mj. návrhy zahrad, rekonstrukce zeleně či realizace zahrad a městské zeleně.
http://www.dike-zahrady.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Jun 6, 2013) :: Detail zápisu
Výhradní zastoupení holandské IRM prodává kvalitní nábytek z umělého ratanu za rozumné ceny. V nabídce najdete sedací soupravy, jídelní sestavy, lehátka, stoly, židle a křesla z umělého ratanu.
http://www.zahradni-ratan.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: May 20, 2013) :: Detail zápisu
Naše firma sídlí nedaleko města Praha. Naší hlavní oblastí je zahradní architektura. Nabízíme zhotovení zahrady na klíč dle přání zákazníků. Zajišťujeme návrhy zahrad, realizace zahrad i údržbu zahrad.
http://www.ebizahrady.cz
(Kliky: 0; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: May 8, 2013) :: Detail zápisu
Prodej výrobků pro zahradu, byt i reprezentační prostory. Zahradní nábytek ze ztuženého mramoru i dřeva. Sochy, sošky zvířat, květinové nádoby, kašny, fontány, vázy, mísy, zahradní houpačky, plastiky, japonské lampy, podstavce, lemy k bazénům, obklad travertin, zahradní umyvadla a rumpály atd.
http://www.zahrada-sochy-nabytek.shop1.cz
(Kliky: 1; Pagerank: 0; Komentáře: 0; Zápis přidán: Oct 2, 2012) :: Detail zápisu
Sousední kategorie
Zápis do tohoto katalogu je ZDARMA.
Pokud chcete zaregistrovat do více než 500 katalogů za nejnižší ceny, můžete tak učinit zde: http://registracedokatalogu.org/
Statistika
Celkový počet zápisů: 8
Celkový počet kategorií: 0